درباره JustEscape

مجموعه‌ی JustEscape.ir به عنوان یکی از مجموعه‌های سرگرمی گروهی از پاییز سال 1398 شروع به کار کرده است، هدف اصلی این مجموعه ایجاد و راه‌اندازی اتاق فرارهایی با کیفیت بالا می باشد.

به صورت کلی مهمترین ویژگی‌های یک اتاق فرار خوب را میتوان به 4 بخش سناریو، دکور، معما، هیجان و چالش‌های بازی تقسیم کرد. تیم ما همواره در تلاش است با ایجاد سناریوهای منطقی، دکوری خیره کننده و به صورت کاملا مرتبط با سناریو معماهایی منطقی و مرتبط با سناریو و دکور بازی و همچنین ایجاد هیجان و چالشهای مرتبط با سناریو بازی فضایی خاطره انگیز و به یادماندنی برای شما عزیزان فراهم کند.

چرا مارا انتخاب کنید؟

دکوراسیون قوی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

هیجان‌انگیز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

معماها و چالش ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی.

تصاویری از JustEscape